کافه آسمون

Coffea Stenophylla نادر چیست؟

فهرست مطالب
قهوه Stenophylla

قهوه Stenophylla قهوه ای است که هرگز نمی نوشید. با این حال ، اگر قهوه می نوشید ، قهوه فوق العاده مهم است. در حقیقت ، اگر دانشمندان جهت گیری خود را انجام دهند ، قهوه Stenophylla به شما اطمینان می دهد که بقای دانه های قهوه که اغلب مصرف می کنید ، مانند قهوه Arabica. با این حال ، ما به آن خواهیم رسید.

قهوه Stenophylla در اصل در کشور سیرالئون در آفریقای غربی یافت شد و به کشورهای همسایه گسترش یافته است. شکل برگ باریک و لوبیایی که شبیه اشک است مشخص می شود. در مقایسه با قهوه رایجتر Arabica یا Robusta در برابر تغییرات آب و هوایی و بیماری مقاومت بیشتری دارد.

در حال حاضر ، ما می خواهیم در مورد اینکه قهوه Stenophylla چیست و کجا پیدا می شود صحبت کنیم.

Coffea Stenophylla را از کجا پیدا می کنید؟

قهوه Stenophylla یک دانه قهوه است که در آفریقای غربی یافت می شود. بعضی اوقات ممکن است آن را قهوه Highland (قهوه کوهستان) پیدا کنید.

در گذشته قهوه Stenophylla عمدتا در سیرالئون یافت می شد. با این حال ، او تقریباً از حیات وحش آنجا ناپدید شد. اکنون این گیاه در مزارع کوچک در سراسر کشور و در کشورهای مختلف آفریقای غربی پرورش می یابد. منظور ما از مزارع کوچک ، مزارع واقعاً کوچک است.

مشکل قهوه Stenophylla این واقعیت است که در واقع یک دانه قهوه خوب برای تولید تجاری نیست. به طرز باورنکردنی آهسته رشد می کند. هنگامی که در پایان میوه می روید ، محصول فوق العاده کم است. بیشتر افرادی که این گیاه را می کارند این کار را به دلایل علمی یا از طریق فروش محلی انجام می دهند. تعداد کمی از دانه های قهوه آفریقای غربی را ترک می کند ، بنابراین به زودی نمی توانید آن را در کافه محلی خود بنوشید.

تاریخچه مختصری از قهوه Stenophylla

در طرح کلی چیزها ، قهوه Stenophylla کاملا یک دانه قهوه است که تازه کشف شده است.

قرن هاست که مردم قهوه مصرف می کنند. در واقع ، این یک بخش بسیار بسیار مهم در تجارت جهانی چند قرن پیش بود.

آدام افزیلیوس ، گیاه شناس از سوئد ، گیاه را در اواسط دهه 1700 کشف کرد. مشخص نیست که آیا در حال حاضر مصرف شده است یا خیر. اگر اینگونه بود ، تقریباً مطمئناً در مقیاس بسیار محلی قرار می گرفت.

سپس مردم به نوعی قهوه را برای مدتی فراموش کردند. همه از قهوه ای که قبلاً نوشیده بودند خوشحال بودند. فقط در اواخر قرن نوزدهم بود که مردم دوباره به قهوه Stenophylla توجه کردند.

طولی نکشید که حمل دانه های قهوه به فرانسه آغاز شد. این کشور آنها را دوست داشت و بسیاری از ثروتمندان در آنجا بیشتر از پرداخت هزینه های گزاف برای کمیاب ترین قهوه های اطراف خوشحال بودند. با این حال ، این پایدار نبود. در عرض چند سال کوتاه ، قهوه Stenophylla در اروپا متوقف شد و دیگر برنگشت.

این احتمالاً کمکی نمی کند که محل اصلی تولید دانه های قهوه ، در سیرالئون ، مدت طولانی است که درگیر جنگ داخلی است. تولید قهوه به شدت سقوط کرد و هیچ کس واقعاً نمی خواست قهوه Stenophylla را پرورش دهد وقتی کشاورزی شروع به بازگشت به ریل کرد.

طعم قهوه Stenophylla

مسئله صحبت در مورد طعم و مزه Coffea Stenophylla این واقعیت است که افراد زیادی در واقع طعم آن را نچشیده اند. همانطور که گفتیم ، این یک گیاه بسیار نادر است و بسیار بسیار کم مصرف می شود. در اصل شما نمی توانید آن را در کافه محلی پیدا کنید. بندرت آفریقای غربی را ترک می کند.

کسانی که این قهوه را امتحان کرده اند ادعا می کنند که به اندازه دانه های قهوه که به طور گسترده کشت می شوند تلخ نیست. همچنین طعم بسیار بسیار نرم تری دارد. در واقع ، برخی حتی آن را به “چای” تشبیه می کنند.

اهمیت Coffea Stenophylla در آینده قهوه

قهوه Stenophylla

همانطور که گفتیم ، Coffea Stenophylla هرگز قهوه ای که می نوشید نخواهد بود. با این حال ، این قسمت حیاتی قهوه پیش رو خواهد بود.

نکته درخشان در مورد Coffea Stenophylla این است که یک گیاه فوق العاده مقاوم است. این گیاه را می توان در شرایطی پرورش داد که دانه های قهوه با محبوبیت بیشتری قابل کشت نیست به عنوان مثال ، بیشتر دانه های قهوه باید در ارتفاع نسبتاً زیادی کشت شوند. قهوه استنوفیلا را می توان در ارتفاعات پایین پرورش داد. بنابراین ، اگر این گیاه با دانه های قهوه محبوب تری ترکیب شود ، ممکن است بتوانیم این دانه های محبوب را در مکان هایی که هرگز فکر نمی کردیم ، پرورش دهیم. این می تواند تولید قهوه را به طرز چشمگیری افزایش دهد.

برخی دانشمندان همچنین در حال بررسی چگونگی استفاده از این گیاه قهوه برای افزایش تنوع گیاهان قهوه در سراسر جهان هستند. این می تواند به گیاهان کمک کند تا از پس شرایط پیچیده تری برآیند. به عنوان مثال ، تغییرات آب و هوایی در سالهای آینده یک مشکل عظیم خواهد بود و برخی از دانشمندان معتقدند که Coffea Stenophylla کلید اصلی اطمینان از این است که دانه های قهوه کنونی می توانند با تغییر شرایط آب و هوایی مانند دمای بالاتر و دمای پایین کنار بیایند.

با این حال ، دلیل اصلی تحقیق در مورد این گیاه قهوه مردم “زنگ زدگی” است. ما نمی دانیم شما این را می دانید ، اما هر ساله قسمت عمده ای از تولید قهوه توسط بیماری معروف به “زنگ زدگی” از بین می رود. این یک بیماری فوق العاده تهاجمی است که می تواند کل مزارع قهوه را بی فایده کند. استفاده مجدد از این زمین ممکن است دشوار باشد.

برخی از دانشمندان متوجه شده اند که Coffea Stenophylla در برابر زنگ زدگی مقاوم است. اگر به نوعی بتوانیم این گیاه را با گیاهان قهوه دیگر ترکیب کنیم ، در این صورت می توانیم گیاهانی مقاوم در برابر بیماری ایجاد کنیم. این می تواند به کشاورزان در از بین بردن معیشت کمک کند. حتی می تواند به کاهش هزینه دانه های قهوه کمک کند ، زیرا سالانه تولید قهوه کمتری مصرف می شود.

بسیاری از این مطالعات اکنون هنوز در مراحل ابتدایی هستند. با این حال ، از تحقیقی که دیده ایم ، بسیاری از این مطالعات به نظر می رسد باور نکردنی امیدوار کننده

نتیجه نهایی

Coffea Stenophylla می تواند یک گیاه فوق العاده نادر باشد ، اما اگر قهوه می نوشید ، باید در مورد آن بدانید. این گیاه نادر است که می تواند به شما اطمینان دهد که دانه های قهوه مورد علاقه شما برای مدتی طولانی در دسترس و در دسترس خواهند بود.