کافه آسمون

Proffee چیست و چقدر برای شما مفید است؟

فهرست مطالب

اگر نام proffee را شنیده اید ، ممکن است از خود بپرسید که این چیست و آیا برای شما مناسب است. Proffee اخیراً در جریان بوده است ، اما مزایای آن چیست و آیا ادعاها واقعاً درست است؟

ما بررسی می کنیم که proffee چیست و چگونه می تواند برای سلامتی شما مفید باشد.

Proffee چیست؟

شما تعجب نخواهید کرد که بدانید proffee تا حدی قهوه است و قسمت اول کلمه از پروتئین گرفته شده است. برای تهیه قهوه ، قهوه مورد علاقه خود را انتخاب کرده و آن را با شیک پروتئینی مخلوط کنید.

این ترکیب ، که در proffee ایجاد شده است ، راهی برای دوستداران قهوه برای افزودن مواد مغذی اضافی به نوشیدنی مورد علاقه خود ارائه می دهد. در صورت تمایل می توان آن را با استفاده از قطره های اسپرسو و یخ به همراه شیک پروتئینی تهیه کرد.

چرا Proffee در حال حاضر محبوب است؟

در حالی که برخی از افراد سالهاست که قهوه را به شیک های پروتئینی خود اضافه می کنند ، اخیراً این قهوه محبوب شده است. روند سود دهی اخیر در TikTok افزایش یافته است ، و ویدیوهای بی شماری از افراد تهیه شده و مزایای سلامتی خود را تبلیغ می کنند.

برخی از TikTokers ادعا می کنند که proffee به آنها در کاهش وزن کمک کرده است و ادعا می کنند که این قهوه نسخه سالم تری است. با این حال ، این اظهارات حکایتی هستند و ممکن است مزایای قهوه را برای افرادی که سعی در کاهش وزن دارند ، مبالغه کنند.

با این حال ، جایگزینی شکر با پروتئین می تواند از اشتها جلوگیری کند ، که می تواند منجر به پرخوری میان وعده های شیرین شود. از آنجا که این یک موضوع رایج است ، ادعای کاهش وزن ممکن است تعداد ویدیوهای TikTok تولید شده برای proffee را افزایش داده باشد.

آیا Proffee برای شما خوب است؟

قهوه به خودی خود می تواند سالم باشد ، حاوی آنتی اکسیدان ها باشد و با پیشگیری از بیماری هایی مانند آلزایمر و پارکینسون و همچنین دیابت نوع 2 مرتبط باشد همچنین می تواند منبع کلسیم و سایر مواد مغذی باشد.

اما وقتی شروع به افزودن چیزهای دیگر به آن می کنیم ، قهوه همیشه آنقدرها هم عالی نیست. شکر ، شیرین کننده ها و خامه فرآوری شده ، مقدار زیادی منفی به قهوه صبحگاهی شما می افزاید. با این حال ، اگر می توانید از این موارد اجتناب کنید و به جای آن یک شیک پروتئینی اضافه کنید ، باید مزایای واضحی داشته باشید.

فواید قهوه برای سلامتی عمدتا بر محتوای پروتئین نوشیدنی متمرکز است و بر مزایای قهوه می افزاید. پروتئین ریز مغذی برای ساخت توده عضلانی مورد استفاده قرار می گیرد که در هر سلول بدن یافت می شود.

میزان مصرف پروتئین به عوامل مختلفی بستگی دارد ، اگرچه معمولاً هرچه فعالیت شما بیشتر باشد ، به پروتئین بیشتری نیاز دارید. سن و وزن شما نیز بر میزان پروتئین مورد نیاز شما تأثیر می گذارد. اما به طور متوسط ​​، برای افراد بسیار فعال ، مردان حداقل روزانه بیش از 50 گرم و زنان کمی کمتر.

شیک های پروتئینی معمولاً می توانند حداقل 10 گرم پروتئین داشته باشند ، اگرچه این مقدار برای برخی از فرمول ها می تواند بیش از 30 گرم باشد.

به عنوان یک مزیت ، شیک های پروتئینی شیرینی و همچنین تغذیه را افزایش می دهند ، که نیاز به افزودن شکر به نوشیدنی را کاهش می دهد. اگر شما فردی هستید که صبح تمرین می کنید ، افزایش سطح پروتئین دقیقاً همان چیزی است که شما برای دستیابی به بهترین نتایج برای عضلات خود به آن نیاز دارید.

مطالعات نشان می دهد که خوردن پروتئین با کیفیت بالا باعث بهبود عضلات در چند ساعت پس از ورزش می شود. عضله در حین ورزش شکسته می شود و پروتئین برای ترمیم و رشد ماهیچه ها استفاده می شود. نوشیدن قهوه بعد از تمرین راهی آسان برای اطمینان از دریافت پروتئین مورد نیاز برای بهبود بدن و رشد ماهیچه ها است.

چگونه قهوه درست کنیم؟

بیشتر طرز تهیه قهوه و مزایای آن به انتخاب شیک پروتئینی شما بستگی دارد. برخی از شیک ها پروتئین بیشتری نسبت به بقیه دارند و مقدار قند موجود نیز در نظر گرفته می شود. اگرچه مقداری از این قند از سویا یا محصولات لبنی طبیعی خواهد بود ، اما باید در مورد قندهای اضافی مراقب باشید.

مصرف بیش از حد قند باعث افزایش کالری و کاهش مزایای سلامتی این ترکیب نوشیدنی می شود. شما باید مراقب نوشیدنی های پروتئینی با کیفیت بالا باشید که منبع کامل پروتئین همه نه اسید آمینه ضروری را ارائه می دهند.

همچنین لیست مواد تشکیل دهنده را بررسی کنید تا مطمئن شوید که آنطور که باید خوب است. شما باید از مواد نگهدارنده مصنوعی ، شربت ذرت و سایر مواد زشت برای داشتن یک تکان سالمتر اجتناب کنید.

افزودن کافئین و شیرین کننده های مصنوعی نیز چیزی است که احتمالاً می خواهید در شیک پروتئین خود از آن اجتناب کنید. این ترکیبات اضافی می تواند به طور بالقوه مشکلات گوارشی را در برخی افراد ایجاد کند.

هنگامی که شیک پروتئینی خود را انتخاب کردید ، در واقع تهیه قهوه بسیار ساده است. ویدئوهای Tiktok اغلب نشان می دهد که افراد چند تکه اسپرسو را به یک لیوان بزرگ اضافه کرده و سپس شیک پروتئین را مخلوط می کنند. همچنین می توانید قهوه را خودتان تهیه کرده و به جای اسپرسو به آن اضافه کنید.

همچنین می توانید ادویه های مورد علاقه خود را برای بهبود طعم اضافه کنید ، یا حتی نوشیدنی خود را کف کنید تا بیشتر شبیه لاته شود. اگرچه ممکن است دستور العمل های زیادی شامل افزودن شربت و خامه را مشاهده کنید ، اما باید از آنها اجتناب کنید زیرا بدیهی است که آنها یک گزینه سالم نیستند.

می توانید نسبت شیک پروتئینی را تغییر دهید و حتی چیزهایی مانند یخ برای افزایش نوشیدنی خود اضافه کنید. نکته اصلی این است که تا زمانی که بهترین ترکیب را برای سلیقه خود پیدا نکرده اید ، با نوشیدنی ها و قهوه های مختلف بازی کنید.

افکار پایانی

در حالی که متخصصین باید به رژیم غذایی صبحگاهی شما کمک کنند ، شیطان در جزئیات است. اگر مراقب پروتئین های انتخابی و چیزهایی که به نوشیدنی خود اضافه می کنید باشید ، این باید جایگزین مناسبی باشد و به شما در بهبودی بعد از تمرین صبح کمک کند.

این باید جایگزین بهتری برای نوشیدنی های قهوه قندی باشد و مواد مغذی را در اختیار شما قرار دهد که در غیر این صورت صبحانه را از دست می دهید. اگرچه مانند بسیاری از چیزهایی که به طور ناگهانی در رسانه های اجتماعی مشهور می شوند ، برخی از مزایای ادعا شده ممکن است به اندازه فیلم هایی که شما می خواهید باور کنید واضح نباشد.ازوئیکاین آگهی را گزارش دهید