کافه آسمون

4 دلیل استفاده از ترازو هنگام پخت و پز

فهرست مطالب

کلید تهیه دقیق قهوه – مقیاس خوب قهوه!

قهوه پرک غوغای قهوه می ریزد
این را تصور کنید … صبح که از رختخواب بلند می شوید ، یک فنجان قهوه شگفت انگیز درست می کنید و روزتان تمام می شود! روز بعد شما همین کار را می کنید … از رختخواب بلند می شوید ، فنجان قهوه خود را درست می کنید ، اما این بار طعم آن وحشتناک است! چی شد؟ چرا طعم و مزه با دیروز خیلی متفاوت بود؟

بنابراین شما آن را در ذهن خود نگاه می کنید.

همان دانه های قهوه … بررسی کنید.

لوبیای تازه آسیاب شده … چک کنید.

من از همین روش پخت استفاده کردم … بررسی کنید.

همین مقدار آب … هومم. من در این مورد خیلی مطمئن نیستم

همین مقدار قهوه … بی معنی!

ناگهان مشخص می شود. برای جلوگیری از این لحظات بی معنی هنگام تهیه قهوه ، از ترازو استفاده کنید!

در اینجا ما چهار دلیل اصلی خود را با شما در میان می گذاریم وجود دارد تا بلافاصله مقیاس کافی قهوه تهیه کنید (یا به محض این که خواندن این مقاله تمام شد)!


قهوه آسیاب قهوه پرک کافه Acaia Scale
1. دقت

یافتن نسبت مناسب قهوه آسیاب شده به آب بسیار مهم است. به گفته متخصصان ، هر چیزی بین 1:15 و 1:19 (قهوه: آب) ایده آل تلقی می شود. ما قانون 1:16 را برای تهیه یک فنجان خوب قهوه توصیه می کنیم. با این حال ، همه تنظیمات مختلفی دارند ، بنابراین آزمایش کنید تا نسبتی را که دوست دارید پیدا کنید.

علاوه بر این ، دانه های مختلف دارای تراکم های مختلف خواهند بود و فقط اندازه گیری وزنی می تواند از صحت نسبت اطمینان حاصل کند. سپس مقیاس کافی قهوه به کمک شما می آید – این به شما امکان کنترل کامل مقدار خاص قهوه و آب مصرفی را می دهد. هرگز مجبور نیستید حدس بزنید که چقدر قهوه و آب دوباره استفاده کنید.


مقیاس Acaia قهوه ریخته می شود 2. زمان / سرعت

اکنون که نسبت قهوه / آب دقیق خود را دریافت کرده اید ، تلاش برای ریختن درست آن باعث دردسر حدس می شود. مخصوصاً وقتی قبل از کار عجله دارید! زیرا زمان ریختن طعم قهوه شما را تغییر می دهد. مقیاس مناسب قهوه همراه با تایمر داخلی است تا بتوانید زمان ریختن آن را برای گلدهی مناسب و دم کرده تنظیم کنید.

درباره گل قهوه در اینجا بیشتر بدانید.

با یک مقیاس مناسب قهوه که همراه با یک تایمر است ، شما مجبور نیستید که با زمان مناسب دم کردن احساس بی دست و پا کنید. این کار علاوه بر صرفه جویی در وقت شما برای اندازه گیری مقدار “مناسب” آب ، به شما امکان می دهد قهوه دقیق را با تایمر داخلی درست کنید.


دانه های قهوه پرک کافه هاریو مقیاس3. قوام

البته می توانید از یک قاشق غذاخوری و یک فنجان استفاده کنید. در واقع ، ما آن را تشویق می کنیم! اگر نمی خواهید به نسبت ها و واکنش های شیمیایی فکر کنید ، تغییر روی فناوری پایین می تواند برای شما خوب باشد. به یاد داشته باشید که ممکن است نسبت های شما همیشه کاملاً دقیق نباشند و این بر طعم قهوه شما تأثیر بگذارد. تفاله قهوه ممکن است در قاشق شما ته نشین شود ، یا وقتی صبح چشمانتان تیره است ، ممکن است متوجه نشوید که مقدار آب مناسب نیست. اجازه ندهید استرس شما را از بین ببرد ، اما بخاطر داشته باشید که ممکن است در راه ریختن دائماً هر بار قهوه خوشمزه برای خود باشید – با مقیاس.


نوشیدن قهوه آب4. تجربه

استفاده از مقیاس نیز می تواند به شما کمک کند تا از روند کار لذت بیشتری ببرید. به شما امکان می دهد تجربه نوشیدن قهوه خود را بهبود بخشیده و اصلاح کنید. با مقیاس خوب شما قادر خواهید بود با نسبت های مختلف آزمایش کنید و درباره تنظیمات خود بیشتر بدانید.

پس از چند بار آزمایش ، سلیقه خود را بهتر درک خواهید کرد. می توانید میزان قهوه یا آب مصرفی ، زمان استفاده از دم کرده و حتی نوع روش دم کردن را تنظیم کنید.

یورکا! استفاده از یک ترازو ، ثبات را تضمین می کند و به شما کمک می کند لیوان عالی خود را بریزید. و لذت بردن از یک فنجان قهوه خوب ، خوشمزه و ثابت که هر وقت بخواهید یک قهوه بخورید ، چه آرامشی دارد.


بهترین عکسهای مقیاس بزرگ ما

کافه پرک آکایا و مقیاس هاریوانتخاب مقیاس مناسب در میان تنوع گسترده در بازار می تواند کاری خسته کننده باشد. در اینجا دو مورد دلخواه ما در فروشگاه تجهیزات آشپزی موجود است. برای چیزی ساده ، زیبا و با ارزش بسیار زیاد ، مقیاس هاریو را توصیه می کنیم. تکنسین ها ، کارخانه های جدی تولید آبجو و کسانی که دیدگاهی در زمینه طراحی دارند ، سنگ آکایا با زیبایی را به عنوان یک سرمایه گذاری ارزشمند دوست دارند.

هاریو راک

دانه های قهوه پرک کافه هاریو مقیاس

 • همراه با یک ترازو و یک تایمر داخلی است که هم وزن و هم زمان بازیابی را اندازه گیری می کند. لازم نیست بین وزن و زمان رفت و برگشت کنید.
 • عملکرد خاموش کردن خودکار. در مقایسه با بسیاری از مقیاس های دیگر که بعد از 2-3 دقیقه خاموش می شوند ، مقیاس Hario در واقع به شما امکان می دهد تا زمان دلخواه خود را انتخاب کنید.
 • اندازه گیری در دهم گرم (0.1 گرم).
 • حداکثر ظرفیت آن 2 کیلوگرم است
 • در طرح مشکی ظریف موجود است.
 • این مجموعه شامل دو باتری قلمی است

دکمه خرید هدیه اکنون


سنگ آکایا

دانه های قهوه مقیاس آکایا قهوه پرک
این مقیاس ساده ، مدرن و مینیمالیستی که به عنوان بالای خط شناخته می شود ، و همچنین یکی از زیبا ترین در طراحی است ، با عملکردی درخشان طراحی شده است. این مقیاس که با برنامه Acaia برای iPhone و Android سازگار است ، در سطح بعدی قرار دارد و فرصت های بی پایان را برای کاوش در دنیای پیشرفته قهوه به شما ارائه می دهد. همراه با پد مقاوم در برابر هوا (مشکی) و کابل Micro-USB.

 • سرعت پردازش سریع زمان پاسخ 20 میلی ثانیه ، که خواندن تقریباً فوری را فراهم می کند.
 • دقت – در دهم گرم (0.1 گرم) اندازه گیری می شود. Acaia Pearl در اثر تبخیر به تغییرات یکنواخت وزن حساس است.
 • پایداری – ردیابی صفر اتوماتیک و فناوری جبران خزش برای اطمینان از ثبات در کلاس صنعت
 • کرنومتر داخلی – با تایمر دو طرفه که با تلفن همراه شما همگام می شود ، می توانید زمان گلدهی ، ریختن و تزریق بدون سر و صدا را ردیابی کنید.
 • سفارشی سازی خودکار خاموش شدن خودکار – Acaia در هنگام قهوه خاموش نمی شود ، عملکرد خاموش کردن خودکار نیز می تواند در برنامه تلفن همراه سفارشی شود.
 • منبع تغذیه USB قابل شارژ ، که منبع انرژی جایگزین سازگار با محیط زیست را فراهم می کند. عمر باتری: 20 تا 30 ساعت

دکمه خرید هدیه اکنون


هنگامی که همه چیز را در مورد چگونگی کمک یک سنگ خوب به شما در تهیه فنجان قهوه مناسب یاد گرفتید ، وقت آن است که آن را در زندگی روزمره خود امتحان کنید. به ما اعتماد کنید ، این فقط روزهای شما را راحت تر می کند! ما خوشحال خواهیم شد که هنگام تهیه این فنجان عالی قهوه هنگام استفاده از ترازو ، آنچه را پیدا می کنید ، خواهیم شنید.

به یاد داشته باشید که توجه به این نکته نیز مهم است که فلس فقط در صورت استفاده از لوبیای تازه و مرغوب به شما کمک می کند.

در Perk مشترک شوید و تحویل ماهانه دانه های قهوه تازه تفت داده شده خود را دریافت کنید!


منابع:

https://blog.bluebottlecoffee.com/posts/ آیا-به-مقیاس-قهوه-درست می کنید

https://www.coffeebrewguides.com/3-reasons-wy-you-ne- نیاز- یک- قهوه- مقیاس /