کافه آسمون

5 بهترین ترازوی قهوه سال 2021: مقایسه دیجیتالی

فهرست مطالب
بهترین ترازو برای اندازه گیری قهوه

اگر واقعاً می خواهید قهوه شگفت انگیزی درست کنید ، هیچ راهی بهتر از تهیه مقیاس با کیفیت قهوه وجود ندارد. استفاده از ترازوی قهوه همراه با همزن و قهوه تازه بو داده بهترین و سازگارترین قهوه را برای طعم دادن به شما می دهد.

اما حتماً تعجب کرده اید که با همه مقیاس ها کدام یک را انتخاب کنید؟ در مقیاس قهوه چه چیزی را جستجو کنیم؟ ادامه مطلب را بخوانید و من به شما می گویم که چرا برای تهیه قهوه عالی به ترازوی نیاز دارید و چرا این مقیاس های قهوه در 5 لیست برتر لیست من قرار دارند.

5 بهترین ترازوی قهوه از سال 2021

لیستی از بهترین 5 مقیاس قهوه از سال 2021 و دلیل دوست داشتن آنها. هر یک از این مقیاس های قهوه به شما کمک می کند تا قهوه خوشمزه تری بنوشید!

1 ..ennings CJ 4000

بهترین ترازو برای قهوه

این مقیاسی است که من در کافه خود استفاده کردم و آن را دوست داشتم. قیمت آن مناسب است و می تواند وزن بیشتری نسبت به آنچه که من قرار داده بودم (8.8 پوند) نگه دارد. باتری ها برای همیشه دوام آوردند و می توانند ضرب و شتم داشته باشند.

اگر بخواهید اسپرسو درست کنید ، من نمی توانم این مقیاس را توصیه کنم ، اما اندازه گیری های قهوه را که می توانید ریخته یا آن را چک کنید ، نمی توان آن را شکست. به خاطر داشته باشید که این سنگی نیست که دوست دارید با آن سفر کنید ، بلکه برای استفاده سبک تا متوسط ​​در محیط آشپزخانه است. این یک روش عالی است. می توانید قیمت های فعلی آمازون را بررسی کنید

2. ترازوی جیبی اسکالی

بهترین ترازو برای قهوه

این مقیاسی است که می خواهید با آن بروید اگر زیاد سفر می کنید و این قدم اضافی را برای تنظیم تنظیم قهوه خود برداشته اید.

بسیار کوچک ، سبک و بهترین قیمت بسیار مناسب ، به شما امکان می دهد هر اونس و گرم (پوند و همچنین آنچه ارزش دارد) را وزن کنید. قیمت فعلی آمازون را بررسی کنید.

3. قطره قطره ای Hario V60

بهترین ترازو برای قهوه

اگرچه با در نظر گرفتن V60 طراحی شده است ، اما این مقیاس را می توان تقریباً برای هر اندازه گیری قهوه ای که استفاده می کنید استفاده کرد و برای استفاده با Chemex به اندازه کافی بزرگ است.

چیزی که من در مورد این ترازو دوست دارم این است که دارای یک تایمر است و می تواند تا 0.1 گرم وزن داشته باشد تا بتوان از آن برای اندازه گیری وزن اسپرسو استفاده کرد. ببینید هزینه آن در حال حاضر برای آمازون چقدر است

4. مقیاس دیجیتال Ozeri Touch

بهترین ترازو برای قهوه

این مقیاس ممکن است به اندازه Hario فوق العاده به نظر نرسد ، اما همه چیز را دارد ، به جز تایمر و تقریبا نیمی از قیمت ، که در حال حاضر حدود 20.00 دلار در آمازون است. این به هیچ وجه مقیاس پیچیده ای نیست زیرا فقط 2 دکمه وجود دارد.

یکی این است که بین گزینه های توزین خود (گرم ، پوند و …) جابجا شوید و دیگری دکمه Tara برای تنظیم مجدد تعادل است. حتی با یک سطح شیشه ای معتدل همراه است ، که باعث می شود آن فوق العاده مستحکم و در عین حال تمیز شود. اگر قیمت از تایمر مهمتر باشد انتخاب بسیار خوبی است. آخرین قیمت آمازون را مشاهده کنید.

5. سنگ قمری Acaia

بهترین ترازو برای قهوه

این مقیاسی است که شما دریافت می کنید در صورتی که قیمت مسئله ای نیست و شما می خواهید تقریباً اندازه گیری قهوه خود را تجربه کنید. این تجهیزات زیبایی است و فوق العاده دقیق است.

این مقیاس دارای همه چیز است ، از جمله تایمر ، فناوری بلوتوث و برنامه خاص خود. نیازی به گفتن نیست که با بهترین مواد در اطراف ساخته شده است و بنابراین احتمالاً تنها مقیاسی است که شما برای مدت زمان طولانی به آن نیاز خواهید داشت. قیمت فعلی آمازون را بررسی کنید.

چرا از ترازوی قهوه استفاده کنیم؟

اولین سوالی که ممکن است از خود بپرسید ، پس چرا من اصلاً باید از مقیاس استفاده کنم؟ آیا نمی توانم فقط به آن نگاه کنم و آیا به اندازه کافی نزدیک نخواهد بود؟ جواب کوتاه… نه شما به یک مقیاس مناسب قهوه برای:

دقت

این احتمالاً مهمترین دلیل برای انتخاب مقیاس است. اگر در اندازه گیری قهوه و آب با بهترین نسبت دقیق باشید ، برای تهیه یک فنجان به یاد ماندنی راهی طولانی را طی کرده اید.

در حال آزمایش کردن

اینجا سرگرم کننده است. همیشه جالب است که تفاوت را با قهوه های مختلف به نسبت های مختلف امتحان کنید. به عنوان مثال ، شما می توانید با نسبت 17 به 1 (آب به قهوه) شروع کنید و سپس دفعه بعد از نسبت 15 به 1 استفاده کنید و بیشتر از این تفاوت که این تغییر جزئی در طعم قهوه شما

ثبات

اگر نسبتی را که برای قهوه خود دوست دارید پیدا کردید ، دلایل واضح مهم این است که می توانید هر از چندگاهی تکرار کنید تا همان طعم را بدست آورید و استفاده از آن با یک مقیاس بی نهایت آسان باشد ، فقط یک قاشق چای خوری بگویید.

خرید قهوه تازه بو داده با کیفیت معمولاً گران تر از قهوه معمولی فروشگاه است. علاوه بر این ، تولیدکننده قهوه برای رساندن آن به میز شما به کار زیادی احتیاج دارد ، بنابراین با اندازه گیری دقیق قهوه خود ، نه تنها با از دست ندادن قهوه ، پس انداز می کنید ، بلکه از کار نکردن دستگاه های قهوه نیز اطمینان حاصل می کنید.

اگرچه بسیاری از افراد متوجه این موضوع نیستند ، اندازه گیری مقدار کافی قهوه در آب می تواند طعم یا مزه شما را از قهوه شما ایجاد کند یا از بین ببرد ، بنابراین حذف یا اندازه گیری دقیق هر دو آب و قهوه منجر به ایجاد لیوان کمی بیشتر می شود .

در مقیاس قهوه چه چیزی را جستجو کنیم؟

فرصت آسان است قوی

این به معنای ساده این است که می توانید مقیاس را قبل یا بعد (یا هر دو) تنظیم کنید وقتی چیزی را روی آن قرار دهید. به عنوان مثال ، شما یک فنجان را روی ترازو قرار می دهید … آن را پاره می کنید … و سپس مقدار حبوبات مورد نیاز را قرار می دهید. این قسمت حیاتی هر مقیاس قهوه است ، زیرا بدون آن به دست آوردن رقم دقیق بسیار دشوارتر است.

درست اندازه

شما باید از این موضوع آگاهی داشته باشید ، مخصوصاً اگر زیاد سفر می کنید و آن را با خود حمل می کنید. به عنوان مثال ، اگر از Chemex زیادی استفاده می کنید ، می خواهید اندازه بزرگتری بگیرید تا در قسمت بالا قرار گیرد. با این حال ، اگر از فشار هوای مطبوعاتی استفاده کنید ، فشار کوچکتر خواهید داشت.

گزینه هایی برای گرم یا اونس

من توصیه می کنم از مقیاسی استفاده کنید که توانایی توزین گرم را داشته باشد.به نظر می رسد بیشتر اندازه گیری های انجام شده در دنیای قهوه با استفاده از سیستم متریک انجام می شود و گرم یکی از متداول ترین واحدهایی است که مشاهده خواهید کرد.

فقط برای اینکه یک پایه برای شما فراهم کنیم که باید با 29 گرم عبور کنید برابر با 1 اونس آب است و این در هنگام اندازه گیری نسبت قهوه به آب بسیار مفید است زیرا وزن گرم همان میلی لیتر آب است. اگر اطلاعات بیشتری درباره تبدیلات می خواهید ، می توانید از سایتی به عنوان تبدیل متریک استفاده کنید

تایمر

این مسئله برای من چندان مهم نیست ، اما از بسیاری از افراد شنیده ام که چقدر راحت است که یکی از آنها راحت باشد. اگر قهوه مانند Chemex یا V60 دم می کنید ، انجام این کار راحت است و روند کار را تسهیل می کند

افکار نهایی

واقعاً با هیچ یک از مقیاس هایی که گفتم نمی توانید اشتباه کنید. شما فقط باید تصمیم بگیرید که در مقیاس و همچنین بودجه خود به دنبال چه چیزی هستید.

مهمترین چیز در اینجا این است که حداقل شما باشید مقیاس گرفتن همانطور که متوجه خواهید شد تفاوت چشمگیری در طعم و مزه های دریافتی هنگام قهوه زدن قبل از دم کشیدن و اندازه گیری دقیق آن دارید.