کافه آسمون

5 دلیل اینکه چرا باید به طرح اشتراک قهوه بروید

فهرست مطالب

ما به عنوان معتاد به قهوه می فهمیم که هیچ احساسی بهتر از بیدار شدن با یک فنجان قهوه عالی نیست. چه کسی نمی خواهد صبح خود را با یادداشتی لذت بخش ، احساس جوان شدن آغاز کند؟

به همین دلیل اشتراک کار می کند – زیرا در این زندگی پرمشغله کاری کاملاً لازم و معمول انجام می شود! در اینجا در پرک ، تضمین می کنیم که هرگز قهوه تان تمام نشده است و از آنجا که هر روز آن را می نوشید ، باید آنرا تازه تفت داده شده دریافت کنید.

اشتراک چیز جدیدی نیست. کاملاً منطقی است اگر این کار زندگی شما را آسان کند. آیا خوشحال نیستید که می توانید روزنامه روزانه را در آستان خود قرار دهید؟ و اگر مجبور باشید هر ماه به طور مداوم در اینترنت ثبت نام کنید ، فقط گریه نمی کنید؟

پاول از علاقه و علاقه به قهوه ، تصمیم گرفت این مدل اشتراک شگفت انگیز قهوه را راه اندازی کند. فقط برای اینکه بتوانید قهوه ای را که دوست دارید انتخاب کنید. خواه دم نوش استاندارد خود را داشته باشید یا به دنبال چیزی کمی متفاوت باشید ، سیستم انعطاف پذیر ما به شما امکان می دهد سفارش قهوه خود را فقط با چند کلیک سفارشی کنید.

هنوز قانع نشده اید؟ در اینجا چند دلیل برای پیوستن به اشتراک قهوه پرک اکنون آورده شده است!

1) فقط تازه ترین کالاهای پخته شده برای مشتریان ما

این جایی است که رست بی نظیر پرک برای سفارش خدمات تحویل قهوه مشکل کباب به سبک قدیمی شما را حل می کند – ارسال یک بسته مناسب قهوه تازه بو داده در فاصله ای که نیاز شما را برآورده کند. مدل برشته سازی سفارشی ما به معنای نداشتن ذخایر است که به ما امکان می دهد تازه ترین قهوه ارسال شده را ظرف 48 ساعت پس از بو دادن تحویل دهیم.

ما هفتگی در سنگاپور / مالزی پخت می کنیم تا حبوبات شما را به تازه ترین حالت بفرستیم. این اطمینان می دهد که شما می توانید از قهوه در بهترین حالت لذت ببرید ، و در عین حال از رست محلی پشتیبانی کنید.

2) راحتی و انعطاف پذیری

فراموش کردید قهوه خود را تهیه کنید؟ نگران نباشید ، اشتراک ما به طور خودکار قهوه را از لیست خرید هفتگی شما بررسی می کند. بسته به دفعات تحویل که انتخاب می کنید ، کباب های تازه شما به درب منزل تحویل داده می شوند!

بنابراین در حالی که ما یک پلت فرم اشتراک ارائه می دهیم ، این یک برنامه سفت و سخت نیست که شما را به گرفتن قهوه مورد نظر خود متصل کند. در هر زمان می توانید از “صفحه حساب” به راحتی مکث کرده ، تاریخ کباب بعدی را برنامه ریزی کنید ، نوع قهوه را تغییر دهید یا آن را لغو کنید. هیچ پیش پرداخت و تعهدی وجود ندارد و ما فقط روز پخت از شما هزینه می گیریم. ما همچنین حداقل 2 روز قبل از تاریخ پخت بعدی یک ایمیل با یادآوری برای شما ارسال می کنیم تا به شما امکان تغییر برنامه یا تغییر سفارش شما را بدهد. علاوه بر این ، اگر هرگز قهوه ای را که نمی خواهید یا دوست ندارید دریافت کنید ، ما بازپرداخت کامل را به شما بازپرداخت می کنیم.

3) انواع مختلف قهوه را از سراسر جهان کاوش کنید

ما به طور منظم منوی قهوه خود را با جدیدترین وعده های غذایی از سراسر جهان به روز می کنیم. بنابراین حتماً هر از گاهی وارد صفحه حساب خود شوید و روی Change Coffee کلیک کنید تا ببینید چه خبر جدید است. همچنین می توانید حالت Explorer را روشن کنید و ما با هر بار تحویل شما را با چیزی متفاوت غافلگیر خواهیم کرد.

منتظر قهوه های نسخه محدود ما باشید ، که نه تنها توسط همه اعضای تیم ما تحسین می شود ، بلکه در طی چند روز توسط مشترکان ما نیز به فروش می رسد!

مطبوعات فرانسه قهوه پرک

4) هزینه بیشتری برای کیف پول شما دارد

به عنوان مشترک ، در مقایسه با یک بار خرید ، تا 15٪ تخفیف در قهوه و قابلمه های قهوه برخوردار هستید. و ما سفر اشتراك شما را می شناسیم ، بنابراین هر از گاهی مراقب هدایای جایزه كوچك ما باشید!

5) تجربه های قهوه خود را ثبت کنید

می توانید با رتبه بندی در مورد قهوه های خود و نوشتن یادداشت های دلخواه خود در صفحه «سابقه سفارش» حساب خود ، ردیابی کنید. بیاموزید و دریابید کدام یک از مشخصات و طعم پخت را ترجیح می دهید.

مشترکان جدید یک کارت قهوه با طراحی زیبا دریافت می کنند که به شما امکان می دهد هنگام خرید قهوه از مناطق مختلف برچسب ها را جمع کنید. این سفر جذاب مزه قهوه از سراسر جهان را به پایان برسانید و منتظر دریافت هدیه رایگان از ما هستید!

ما در مورد قهوه خود وسواس داریم تا فنجان روزانه شما را بهتر از قبل کنیم و می خواهیم هر فنجان را به بهترین شکل بسازیم. آیا شما آماده ایجاد تغییر هستید؟ اکنون برای برنامه های اشتراک قهوه خود ثبت نام کنید!