کافه آسمون

بررسی Aeropress

فهرست مطالب

بررسی Aeropress

یافتن بهترین روش فشار دادن قهوه یک نبرد دائمی است ، به خصوص اگر به دنبال روشی هستید که تمام اصول را پوشش دهد: شما سبک ، مقرون به صرفه و کارایی می خواهید.

وارد Aeropress شوید.

AeroPress یک قهوه ساز دستی است که توسط آلن آدلر در سال 2005 اختراع شد.

از روش پرس فرانسه استفاده می کند که شامل یک محفظه استوانه ای و یک پیستون با مهر و موم سیلیکونی مهر و موم شده است.

ایروپرس

با خیساندن دانه های قهوه آسیاب شده در آب و سپس عبور دادن آنها از فیلتر با فشار دادن پیستون ، AeroPress قادر است قهوه ای به سبک اسپرسو ، قهوه با مقاومت فیلتر و یا حتی دم سرد بسازد.

فروش AeroPress پس از چندین سال طول کشید تا اعتماد خود را به دنیای متخصصان قهوه جلب کند ، در ایالات متحده و بیش از 60 کشور در سراسر جهان افزایش چشمگیری پیدا کرده است.

اما چه چیزی Aeropress را از دستگاه های فشار قهوه و دستگاه های رقبا جدا می کند؟

ما این بررسی گسترده از Aeropress را گردآوری کرده ایم تا بتوانید در مورد مناسب بودن شما تصمیم بگیرید.

دستگاه قهوه و اسپرسو AeroPress - قهوه خوشمزه را سریع و بدون تلخی درست می کند - 1 تا 3 فنجان پرس

خلاصه – Aeropress به شما چه می دهد؟

یکی از ویژگی های برجسته Aeropress راحتی آن است. در مدت زمان بسیار کوتاهی قهوه با کیفیت بالا برای شما فراهم می کند. فقط در عرض یک دقیقه می توانید 1-3 فنجان قهوه و اسپرسو به سبک آمریکایی دم کنید ، که این باعث می شود صبح ها ، محل کار و قهوه های سفر عالی باشید.

همچنین بسیار سبک و قابل حمل است ، بنابراین برای گردشگران ایده آل است.

به لطف اسیدیته بسیار کم آن ، Aeropress قهوه ای غنی و صاف ایجاد می کند ، اما بدون اسیدیته. فناوری میکروفیلتر همچنین هر “ریزه” قهوه را از بین می برد – بنابراین بر خلاف مطبوعات فرانسه ، شما در انتهای فنجان خود قهوه نخواهید گرفت.

استفاده آسان – 5/5

چه دستگاه های پیشرفته قهوه شما را بترسانند و چه یک باریستای باتجربه باشید ، Aeropress آماده سازی آسان را ارائه می دهد که هر کسی از عهده آن برمی آید.

تهیه یک فنجان قهوه در Aeropress آسانتر نخواهد بود. نحوه انجام این کار به شرح زیر است:

 1. پیستون را از محفظه خارج کنید.
 2. فیلتر را در درپوش فیلتر قرار دهید.
 3. درپوش فیلتر را روی دوربین پیچ کنید.
 4. دوربین را روی یک لیوان محکم قرار دهید و یک قاشق چای خوری گرد قهوه ساییده شده را در محفظه قرار دهید.
 5. لرزش دهید تا قهوه یکدست شود.
 6. آب را به سطح 1 در محفظه اضافه کنید. 80 درجه سانتیگراد (175 درجه فارنهایت) آب گرم یا آب شیر برای پخت سرد.
 7. حدود 10 ثانیه برای پخت گرم یا 1 دقیقه برای پخت سرد هم بزنید.
 8. پیستون را وارد کرده و به آرامی فشار دهید ، وقتی احساس مقاومت کردید تا پیستون به پایه برسد ، مکث کنید.
 9. درپوش فیلتر را برداشته ، پیستون را فشار دهید تا قهوه استفاده شده و مهر و موم آبکشی پاک شود.
 10. برای سبک اسپرسو ، همانطور که هست بنوشید. برای Americano ، آب اضافه کنید تا 8 اونس پر شود. (237 میلی لیتر) لیوان؛ برای لاته: شیر اضافه کنید تا 8 اونس درست شود. (237 میلی لیتر) لاته و برای پختن سرد ، شیر آب یا یخ را اضافه کنید تا 8 اونس درست شود. (237 میلی لیتر) لیوان نوشیدنی سرد.

همچنین فیلم های نمایشی بی شماری وجود دارد وب سایت Aeropress که نشان می دهد تهیه آسان قهوه با Aeropress آسان است.

طعم – 5/4

Aeropress یک قهوه عالی و خوشمزه درست می کند که صاف ، غنی و از همه مهمتر تلخی کمتری نسبت به روش های دیگر دارد. این به لطف فرآیند پخت و پز ، به میزان اسیدیته پایین می رسد.

قهوه Aeropress دارای اسیدیته 1/9 مطبوعات فرانسه و 1/5 اسیدیته قهوه قطره ای است.

سیستم میکروفیلتر Aeropress قهوه بسیار غلیظی تولید می کند که حاوی دانه های آزار دهنده موجود در قهوه پرس فرانسه نیست ، این نیز یک مزیت بزرگ است. نوشیدن قهوه نرم و دلپذیر است و احتمال دارد بیش از حد استخراج شود.

تطبیق پذیری / کنترل آماده سازی – 4/5

Aeropress از یک ترفند تسویه حساب دور است. می توان برای تهیه قهوه اسپرسو ، آمریکایی ، لاته و سرد استفاده کرد. شما همچنین کنترل کاملی بر روند پخت و پز دارید.

اگر کسی هستید که دوست دارید قهوه او به روشی خاص درست شود ، Aeropress به شما امکان می دهد مقدار آسیاب ، دمای آب و زمان استخراج را انتخاب کنید تا کنترل کاملی بر تولید دم خود داشته باشید.

بعد از غرقاب دستی در جایگاه دوم قرار دارد که فضای بیشتری برای پخت پالس ها و هم زدن فراهم می کند. کنترل بیشتر بر متغیرهای فرآیند تولید قهوه به این معنی است که احتمال اینکه نیمی از قهوه خود را در تخلیه ریخته اید کمتر است.

قابلیت حمل – 5/5

Aeropress بسیار راحت است ، بنابراین اگر به دنبال چیزی هستید که بتوانید در خانه ، بلکه در محل کار یا هنگام تعطیلات نیز از آن استفاده کنید ، این یک گزینه عالی است.

این دستگاه جمع و جور و سبک است و از پلاستیک بادوام ساخته شده است و مانند یک پرس فرانسه یا Chemex به راحتی آسیب نمی بیند. همچنین برای کمپینگ یا مسافرت ایده آل است زیرا به برق نیازی ندارد.

دوام / مواد – 4/5

آخرین نسخه Aeropress دارای دوربین و پیستون ساخته شده از پلی پروپیلن بدون BPA است که از دوام و ماندگاری بالایی برخوردار است ، همچنین سبک و قابل حمل است.

این مهر و موم از سیلیکون ساخته شده است ، ماده ای که برای غیر سمی بودن و مقاومت در برابر حرارت عالی استفاده می شود. AeroPress از آگوست 2009 همیشه بدون فتالات و بدون BPA بوده است.

ارزش پول – 5/5

Aeropress نه تنها به دلیل قیمت مقرون به صرفه بلکه به دلیل مواد با دوام استفاده شده در ایجاد آن ، از ارزش بسیار خوبی برخوردار است ، به این معنی که ماندگاری آن بسیار بیشتر از مطبوعات فرانسه است که می تواند به راحتی ترک بخورد یا شکسته شود.

با خرید Aeropress و همچنین 350 میکرو فیلتر ، همزن و یک قاشق راحت ، هر آنچه را که نیاز دارید بدست می آورید ، بنابراین می توانید بلافاصله شروع به پخت و پز کنید. تمام آنچه شما نیاز دارید دانه های قهوه آسیاب شده انتخاب شده شماست.

تمیز کردن 5/5

این یکی دیگر از نقاط اصلی فروش Aeropress است – تمیز کردن بسیار آسان و بدون دردسر است.

به لطف فرآیند فیلتراسیون ، برخلاف مطبوعات فرانسه ، پس از پخت و پز باقیمانده آزار دهنده در Aeropress نخواهید یافت. تمام کاری که شما باید انجام دهید فشار دادن پیستون است تا قهوه استفاده شده خارج شود و مهر و موم را بشویید.

با این حال ، ممکن است Aeropress برای شما مناسب نباشد اگر …

 • شما مقادیر بیشتری قهوه را ترجیح می دهید – در این حالت شاید یک ماشین بهتر یا یک پرس بزرگ فرانسه باشد ، زیرا آنها در اندازه های مختلف موجود هستند.
 • اگر قهوه قویتر و درشت را به مزه ترجیح می دهید – باز هم ، اگر چنین باشد مطبوعات فرانسه خوش طعم تر می شوند.
 • شما ویژگی های پیچیده تری می خواهید. Aeropress به شکلی پیچیده و بیش از حد طراحی نشده است ، این یک طراحی ساده است که هدف آن تهیه سریع قهوه سریع است. اگر مجموعه ای از ویژگی های بزرگتر یا توانایی کف گیری شیر و تهیه بسیاری از نوشیدنی های مختلف را می خواهید ، بهتر است دستگاه نسپرسو یا کوریگ را انتخاب کنید.
 • شما یک قهوه ساز قابل حمل می خواهید که در واقع بتوانید از آن نوشیدنی کنید. در حالی که Aeropress سریع و راحت است ، شما هنوز هم به لیوان نیاز دارید تا قهوه خود را در آن بریزید. بنابراین ، اگر اولویت اصلی شما یک روش تهیه کاملاً یکپارچه و قابل حمل است ، در عوض ترکیبی از یک قهوه ساز و یک فنجان سفر مانند قهوه Oomph یا Cuppamoka را انتخاب کنید.

Aeropress برای شما مناسب است اگر …

 • شما قهوه ای نرم و غنی با طعم عالی می خواهید
 • شما طرفدار طعم لطیف و ترش پرس قهوه فرانسه نیستید
 • شما یک روش پخت و پز می خواهید که سریع ، ساده و موثر باشد
 • شما می خواهید بر متغیرهای دم قهوه خود کنترل کامل داشته باشید
 • شما می خواهید میزان فضای قهوه ساز / پرس شما را به حداقل برسانید
 • شما محصولی سبک و قابل حمل می خواهید
 • بودجه محدودی دارید اما هنوز چیزی با کیفیت و با دوام می خواهید
 • شما می خواهید نوشیدنی های گرم و سرد و همچنین اسپرسو و لاته درست کنید

جمله نهایی

Aeropress یک محصول واقعا عالی است و ما انتظار نداریم که این محصول به زودی از صحنه محو شود ، زیرا این قهوه پرس جایگاه خود را در میان محبوب ترین و معتبرترین مارک های تولید قهوه در جهان به دست آورده است.

اگرچه این از نظر زیبایی شناسی جذاب ترین طراحی نیست ، اما این می تواند چیز خوبی محسوب شود ، زیرا سادگی Aeropress امکان یک قهوه خوش طعم را فراهم می کند که فقط در 1 دقیقه آماده شود.

این طعم برای افرادی که قهوه نرم و ملایم تر دارند ، اسیدیته کمتری نسبت به قهوه قطره ای یا قهوه فرانسوی دارد ، ایده آل است.

ما همچنین دوست داریم که این محصول به راحتی تمیز شود ، نیازی به مالش دادن در فیلترها یا تمیز کردن عمیق نیست ، فقط خیسانده ، قهوه استفاده شده را دور بریزید و قطعات را سریع بشویید.

Aeropress برای هر کسی که یک قهوه سریع و راحت طعم عالی می خواهد ایده آل است و به لطف طراحی سبک و قابل حمل ، برای گردشگران و گردشگران نیز ایده آل است.

همچنین با قیمت عالی در دسترس است و کیفیت این محصول به معنای آن است که سالهای سال آن را خواهید داشت.

https://www.youtube.com/watch؟v=JQ-mcVzZEr8

آخرین به روز رسانی در تاریخ 2021-07-02 / شرکتهای وابسته / تصاویر از Amazon Product Advertising API